Ящик для інструментів Qbrick Regular R-BOX 16Ящик для інструментів Qbrick Regular R-BOX 16Ящик для інструментів Qbrick Regular R-BOXНабір ящиків для інструментів 19", 16" і 13" Qbrick Regular SET R-BOX

Ящик для інструментів Qbrick Regular R-BOX 16”

309,00 

Артикул: R-BOX16

Бренд QBRICK SYSTEM
Країна виробник Польща
Колір чорний та червоний
Велика ємність
Отвір для замку
Посилена конструкція
Дві ергономічні застібки
Тверда ручка
Зручний лоток

Ящик для інструментів QBRICK REGULAR R-BOX 16”- це абсолютно нове рішення ящика для інструментів, призначений для побутового використання. Унікальний підхід до форми цих ящиків для інструментів забезпечує більшу міцність, зберігаючи при цьому їхню компактність та легкість. Продуманий дизайн лінійки портативних ящиків для інструментів R- BOX, висока вантажопідйомність та зручний доступ до кожного з 3-х доступних розмірів 13″, 16″ та 19″. Додаткова особливість – проріз з мірною лінійкою на кришці дозволяє легко імпровізувати невелику майстерню, де б ці ящики для інструментів не знаходилися.
Можливість об’єднання органайзерів одного розміру, безперечно, є великим плюсом цих ящиків. Бічні роз’єми дозволяють не лише модульно з’єднувати органайзери, а й допомагають ще щільніше закривати кришку.
Регульовані відсіки та спеціальне розташування камер дозволяють користувачам організовувати свої речі так, як вони вважають за потрібне. Все, що заховано всередині наших органайзерів, захищене міцною кришкою зі спеціальним блокуванням, яке запобігає випадковому закриванню кришки під час використання.
Зовнішні розміри (довжина х ширина х висота): 385 х 230 х 204 мм
Внутрішні розміри (довжина х ширина х висота): 354 х 170 х 151 мм
Місткість: 11,5 л
Вантажопідйомність: 19 кг