QBRICK SYSTEM ONE Trolley VarioQBRICK SYSTEM ONE Trolley VarioQBRICK SYSTEM ONE TrolleyQBRICK SYSTEM ONE Trolley Vario 605 x 405 x 345, ящик для інструментів на колесах, SKRWQONETVCZAPG003QBRICK SYSTEM ONE Trolley Vario 605 x 405 x 345, ящик для інструментів на колесах, SKRWQONETVCZAPG003

QBRICK SYSTEM ONE TROLLEY VARIO 605 x 405 x 345, ящик для інструментів на колесах, SKRWQONETVCZAPG003

Оригінальна ціна: 2919,00 ₴.Поточна ціна: 2696,00 ₴.

Артикул: 00-82

Характеристики:
Бренд: QBRICK SYSTEM
Країна виробник Польща
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал замків: поліамід
Розмір зовнішній 605 [Ш] x 405 [Д] x 367 [В] мм
Об’єм – 44 л
Вантажопідйомність 50 кг

QBRICK SYSTEM ONE TROLLEY VARIO- велика скринька для інструментів на колесах для чудової мобільності модульних систем Qbrick. Два опорні колеса, закріплені на металевій осі  забезпечують безпечне транспортування наборів коробок та органайзерів.

Мобільний ящик дозволяє зберігати та транспортувати довгі електроінструменти, такі як: відбійні молотки, кутові шліфувальні машини або будівельні міксери разом з приладдям.
Телескопічна алюмінієва ручка, що висувається збоку, забезпечує зручний доступ всередину боксу, а також дозволяє зручно переносити бокс у з’єднанні з іншими елементами лінійки ONE, скріпленими з’єднувачами поліаміду. Простий механізм висувної рукоятки на подвійному телескопі фіксується на місці, коли ви трохи ударяєте по рукоятці знизу. Вміст коробки забезпечений зручним лотком і гнучким ущільнювачем, що оберігає вміст коробки від потрапляння всередину пилу та води.
Посилена конструкція кришки та корпусу гарантує високу вантажопідйомність (50 кг)

Особливості
Кришка VARIO у своєму стандарті оснащена додатковими роз’ємами, які дозволяють комбінувати цю версію кришки з моделями ящиків для інструментів з лінійки Qbrick System PRO (500, Toolcase, Toolbox, Organizer 100, 200, 300 і взаємозамінні PRO 600).
Це унікальна версія коробки, завдяки якій користувач має можливість комбінувати елементи з двох продуктових ліній.
Тверді бічні з’єднувачі (PA)
Корисне навантаження – 50 кг/44 л
Ергономічна ручка
Великі колеса
Міцна конструкція
Міцна ребриста кришка
Знімний лоток для інструментів усередині