QBRICK SYSTEM ONE TROLLEY PROFIQBRICK SYSTEM ONE Trolley VarioQBRICK SYSTEM ONE TrolleyQBRICK SYSTEM ONE Trolley Vario 605 x 405 x 345, ящик для інструментів на колесах, SKRWQONETVCZAPG003

QBRICK SYSTEM ONE TROLLEY PROFI, 605 x 405 x 345, ящик для інструментів на колесах, SKRWQONETPCZAPG001

2898,00 

Артикул: 00-83

Характеристики:
Бренд: QBRICK SYSTEM
Країна виробник Польща
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал замків: поліамід
Розмір зовнішній 605 [Ш] x 405 [Д] x 367 [В] мм
Об’єм – 44 л
Вантажопідйомність 50 кг

QBRICK SYSTEM ONE Trolley Profi – велика скринька для інструментів на колесах для чудової мобільності модульних систем Qbrick. Два опорні колеса, закріплені на металевій осі забезпечують безпечне транспортування наборів коробок та органайзерів.
Телескопічна алюмінієва ручка, що висувається збоку, забезпечує зручний доступ усередину боксу, а також дозволяє зручно переносити бокс у з’єднанні з іншими елементами лінійки ONE, скріпленими поліамідними з’єднувачами. Простий механізм висувної рукоятки на подвійному телескопі фіксується на місці, коли ви трохи ударяєте по рукоятці знизу. Вміст коробки забезпечений зручним лотком та гнучким ущільнювачем, що оберігає вміст коробки від попадання всередину пилу та води.
Кришка PROFI оснащена двома місткими органайзерами з рухомими перегородками та ударостійкими санчатами з полікарбонату. Посилена конструкція кришки та корпусу гарантує високу вантажопідйомність (50 кг)
Особливості
Тверді бічні з’єднувачі (PA)
Корисне навантаження – 50 кг/44 л
Ергономічна ручка
Великі колеса
Міцна конструкція
Міцна ребриста кришка
Знімний лоток для інструментів усередині
Сумісність з Qbrick System ONE дозволяє комбінувати ящики для інструментів, візка та системи зберігання.