QBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER XL 2.0 RED Ultra HD CustomQBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER XL 2.0 RED Ultra HD Customqbrick system red ultra hd

QBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER XL 2.0 RED Ultra HD Custom, 582*387*131 мм

2333,00 

Артикул: 00-115

Бренд QBRICK SYSTEM
Країна виробник Польща
Розміри:
– Зовнішні розміри: 582 [Д] x 387 [Ш] x 131 [В] мм
– Внутрішні розміри: 519 [Д] x 305 [Ш] x 97 [В] мм
Діагональ -679 мм
Кількість відділень – 16 відділень
Колір червоний
Вага виробу: 3.8 кг
Місткість 13,5 л

QBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER XL 2.0 RED Ultra HD Custom це один із найбільших модульних органайзерів, який можна з’єднувати між собою, а також з усіма ящиками для інструментів лінії ONE.
XL 2.0 RED Ultra HD Custom – це спеціальна версія продукції Qbrick System ONE, виготовлена ​​з надміцного матеріалу, винятково стійкого до механічних пошкоджень. Проведені випробування на удар підтверджують його виняткову довговічність, у тому числі за умов нижче 0°C.
Додаткова адаптація корпусів під установку різьбових вставок розміру М8 дозволяє вільно персоналізувати систему потреб користувача. Версія Custom цієї моделі коробки оснащена чотирма різьбовими вставками M8, що дозволяють індивідуально адаптуватися користувачеві.
Органайзер XL оснащений двома новими довгими лотками розміром понад 30 см кожне. Додатково в органайзер є 2 середніх і 4 маленьких лотків.
Незалежно від того, практично його носити чи складати, прозорість матеріалу органайзера є дуже важливою та практичною перевагою. Матеріали, розміщені в цьому типі органайзера, будуть добре видно і легко знайти. Завдяки цьому вам більше ніколи не доведеться морочитися із пошуком потрібного предмета; Вам достатньо подивитись на коробку, і Ви відразу зможете знайти цікавий для Вас елемент. І все це, не відкриваючи самого органайзера. Це підвищить ефективність вашої роботи.
Кювети є знімними і можуть використовуватися як контейнери в майстерні.
Зручна контурна ручка органайзера XL 2.0 RED робить його ідеальним органайзером для монтажника.
Особливості:
-полікарбонатна кришка
-поліамідні засувки та з’єднувачі
-поліамідна ручка
-прокладка у кришці
-пиленепроникний та водонепроникний
-модульна конструкція
-підсилювальні ребра.
Органайзер XL 2.0 RED правильно посилено, що дає йому назву броньованого органайзера!