QBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER M 2.0 PlusQBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER MQBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER MQBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER 2XL 2,0

QBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER M 2.0, 365*265*77 мм, ORGQM2CZAPG001

850,00 

Артикул: 00-011

Бренд QBRICK SYSTEM
Країна виробник Польща
Зовнішні розміри: 365 [Д] x 265 [Ш] x 77 [В] мм (довжина/ширина/висота)
Внутрішні розміри: 483 [Д] x 215 [Ш] x 48 [В] мм (довжина/ширина/висота)
Замки-засувки виготовлені з технічного поліаміду,
стійкого до механічних пошкоджень та до іржі.
Колір: чорний та червоний
Об’єм 2,5 л
Діагональ: 325 мм
Вага 1,3 кг

Немає в наявності

QBRICK SYSTEM ONE ORGANAIZER M 2.0 є найменшою моделлю в єдиній модульній лінії органайзерів, які можуть бути поєднані в різних конфігураціях. Версія 2.0 включає нові, міцні і прості у використанні поліамідні застібки, які міцно фіксують кришку до корпусу. Oрганайзер M 2,0 має запатентовану систему доступу Easy Access, яка завдяки спеціальним роз’ємам дозволяє отримати легкий доступ до кожного модуля без знімання верхніх ящиків, що значно підвищує ергономіку роботи.
Органайзер має запатентовану систему доступу EASY завдяки спеціальним роз’ємам, отримуємо легкий доступ до кожного модуля, без знімання верхніх ящиків, що значно підвищує ергономіку роботи.
У стандартній комплектації Органайзер М оснащений 5 лотками для аксесуарів, у тому числі 4 меншими та одним подовженим для зберігання та транспортування поздовжніх елементів вашої майстерні. Додатково вміст органайзера захищений від попадання води та пилу завдяки гнучкому ущільнювачу, вмонтованому у кришку з полікарбонату. Спеціальний фіксатор на кришці органайзера запобігає його безконтрольному падінню.