QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 300QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 300Набір органайзерів QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 3 в 1Набір органайзерів QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 3 в 1

Органайзер зі знімними лотками QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 300, 450*360*110 мм, ORGQPRO300CZAPG001

Оригінальна ціна: 1322,00 ₴.Поточна ціна: 1249,00 ₴.

Артикул: 00-26

Виробник Qbrick System
Країна виробник Польща
Матеріал поліпропілен
Зовнішні розміри 452 [Д] x 358 [Ш] x 110 [В] мм
Внутрішні розміри 394 [Д] x 240 [Ш] x 75 [В] мм
Орієнтовна місткість органайзера: 9л
Вага нетто: 2.32 кг

Органайзер зі з’ємними лотками QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 300, 450*360*110 мм – це найбільший модульний органайзер серії PRO зі знімними контейнерами та двома фіксованими відділеннями для організації та транспортування різноманітних аксесуарів.
Інноваційне кріплення – конструкція, що дозволяє ефективно кріпити інші елементи системи та можливість відкривати нижні органайзери, не знімаючи верхніх.
Знімні ковші
Додаткові відсіки – 2 відсіки поруч із ручкою для зберігання дрібних елементів або складання демонтованих гвинтів тощо.
Полікарбонатна прозорість – ударостійка, досить гнучка та повністю прозора кришка, що утримує відра на місці.
Передні застібки з поліаміду – зручне та міцне закриття кришки, що забезпечує швидке обслуговування без ризику мимовільного відкриття.
Бічні застібки з поліаміду – кріплення до інших компонентів системи та додаткова кришка із міцного пластику.
Прокладка – мягкая резинка между крышкой и корпусом коробки-органайзера, которая практически полностью защищает внутреннее пространство от влаги и пыли.
Місце для пломби – два маленькі вуха у кришці та підставі, що дозволяють закріпити вміст пломбою або інформаційною биркою
Міцна ручка – ручка, що дозволяє легко знімати органайзер із системи та ергономічно переміщати його з іншими прикріпленими органайзерами.
Екологічний матеріал типу поліпропілену та ребриста структура – міцний перероблений композит та продумана структура забезпечують довговічність
Лінія: PRO
Сумісність з іншими елементами системи Qbrick – можливість з’єднання з ящиками ONE CART, VARIO та TECHNIK через перехідники та з продуктами PRO з найменшим кроком з’єднувачів 450мм.
Лінійка: PRO (не підходить для PRO 600 та 700)
Виробник залишає за собою право без повідомлення дилера змінювати характеристики, зовнішній вигляд, комплектацію товару та місце його виробництва.